Een overzicht van alle LSW winnaars, vanaf 1925 tot nu.

2016 Scoutopia: De treemusketeers, Scouting Hendrik Hudson uit Hengelo
2015 Expeditie Ghana: De zebra's, Scouting Karel de Stoute uit Nijmegen
2014 Waterproof: Kielhalende kapers, Hendrik Hudson Groep uit Hengelo
2013 Expeditie Prehistorie: Dino & Co , Hendrik Hudson Groep uit Hengelo
2012 Game over: De Alligators, Scouting Titus Brandsma uit Someren-Eind
2011 Weerwolven: De onschuldige meisjes, SWIII/LBP uit Apeldoorn
2010 Feestje!: Cobra's, Scouting Titus Brandsma uit Someren-Eind
2009 Fata morgana: Cobra's, Scouting Titus Brandsma uit Someren-Eind
2008 Groeten uit de rimboe: Jungle Zisters, Isala groep Sc. Doesburg uit Doesburg
2007 Het land van Koning Arthur: De Arenden, Titus Brandsma uit Someren-Eind
2006 Spy Academy: SPA (Super Pipo Agency), De Geuzen uit Alkmaar
2005 Land in zicht!: Otters, Cunera St. Marcellinus uit Hengelo (O)
2004 Who's talking?: Otters, Cunera St. Marcellinus uit Hengelo (O)
2003 Baie Dankie: Herten, Woudlopers uit Zeist
2002 Los Tinos: Bevers, Dutmella uit Son en Breugel
2001 Galliërs: Bevers, Maketgroep uit Alblasserdam
2000 Route 66: De Daltons, Kameleongroep Scouting Vasse e.o. uit Vasse
1999 Scouts go Gallactic, De Liftgirls Maketgroep Alblasserdam
1998 Paniek in het Trollenhol: Knotsburgers, Bennekom
1997 Welkom in Kwirantaria (middeleeuwen): Gelriant, Bennekom
1996 Indi en de staf van de tempel: Tijgers-Den Bosch
1995 Wereld Jamboree
1994 Paarden of Rails: Tijgers-Den Bosch
1993 De Tovenaar van Oz: Tijgers-Den Bosch
1992 Captain Kidd: Arenden-Oegstgeest
1991 Robin Hood: Kieviten, Scoutinggroep Dutmella uit Son en Breugel
1990 De trek naar het westen (Nederland overzee): Kieviten, Scoutinggroep Dutmella uit Son en Breugel
1989 'n wereldwijd avontuur (Het derde wereld project van SN): Kieviten, Scoutinggroep Dutmella uit Son en Breugel
1988 Werk aan de wereld 'HOP[hoogbouw is prachtig] en BOMEN[behoud ons mileu en natuur]: Otters uit Vlaardingen
1987 Natuurlijk bij de tijd: Onbekend
1986 Verleg je grens: Bevers, Livingstonegroep uit Eindhoven
1985 Iets nieuws gezocht: Onbekend
1984 Ogen op Hellas: S.O.S.T.V.-Oldenzaal
1983 Alle hens aan dek: De Bootsmannen-Oldenzaal
1982 Speel buiten je spel: Onbekend
1981 Beeld-in-beeld uit: Onbekend
1980 Trek in je omtrek: Onbekend
1979 Terug naar de natuur (????): Panters-Eindhoven/Sperwers-Capelle a.d. IJssel
1978 ...: Sperwers, Scoutinggroep Johan van der Veecken uit Capelle aan den IJssel
1977 ...: Sperwers, Scoutinggroep Johan van der Veecken uit Capelle aan den IJssel
1976 Shake Hand: Vlinders, Koog a/d Zaan
1975 Herten uit Barneveld
1974: Roerdompen
1973
1972
1971 Holprom: Otters Dr AF Philipsgroep Eindhoven
1970 ...: Vossen-Delft
1969 ...: Arenden-Hilversum
1968 Naar plezieriger vertier: Valken, Olivier van Noord, Rotterdam
1967: Feiten tonen: Onbekend
1966 Himalaya-exp: Kemphanen-Zaandijk
1965 ...: Spechten-Breda
1964 ...: Panters-Utrecht
1963 Marco Polo: Sperwers-Zaandijk
1962 Ridders: Spechten-Heerenveen
1961 ...: Kieviten-Gorinchem
1960 ...: Sperwers-Haarlem
1959 ...: Rinocerossen-Bildhoven
1958 Trappersfeest: Kieviten-Winschoten
1957 Deltaplan: Sperwers-Amstelveen
1956 ...: Kieviten-Winschoten
1955 ...: Sperwers-Goes
1954 ...: Eksters-Amersfoort
1953 Sitting Bull: Eekhoorns, Prins Willem I groep Eindhoven
1952: Ontdekkingsreis met de Fram: Herten van de Prins Willem I groep, Eindhoven
1951 Livingstone: Vossen-Delft
1950 Paxbom: Wolven-Den Haag
1949 Orang Nasaka: -Zwolle
1948 Bosamo: Raven uit Rotterdam
1947 ...: Otters-Rotterdam
1946 ...: Springbokken-Twente
1939 ...: Hanenpatrouille-Rotterdam
1938 ...: Herten-Zwolle
1937 Wereld Jamboree
1936 ...: Koekoeken-Den Helder
1935 ...: Houtduiven-Mastricht
1934 ...: Kieviten-Den Haag
1933 ...: Eekhoorns-Arnhem
1932
1931 ...: Kieviten-Den Haag
1930
1929 ...: Kieviten-Den Haag
1928 ...: Meeuwen-Bloemendaal
1927
1926 ...: Vossen-Amersfoort
1925 ...: Vossen-Amersfoort